MasterCard Sadece Bets10’da

Türkiye’de çok yaygın olarak kullanılan ve herkesin cebinde bulunan MasterCard ile para yatırma işlemi artık çok daha kolay. Bir çok sitede bu para yatırma opsiyonu bulunmazken, Bets10 kullanıcıları için yani bizler için bu para yatırma opsiyonunu sundu. Bets10’da oyun oynayarak sizlerde bu opsiyondan yararlanabilirsiniz.

Artık para yatırma işlemlerimiz çok daha kolay.

MasterCard Sadece Bets10’da

Bets10 Hızlı Giriş

Türkiye’nin en güvenilir sitelerinden biri olan Bets10 gene bizler için en kolayını sunmaya devam ediyor. Para yatırma işlemi yaparken neden MasterCard yok” sorularımızın cevabını, artık Bets10’da bulduk. Her daim kullanıcılarının sorularını dikkate alan Bets10, bizler için tüm hızıyla çalışmalarına yenilik katarak devam ediyor.

Bets10’e bir çok para yatırma metodu bulunmaktadır. Hiç zorluk çekmeden canlı desteğinden 7/24 hizmet alarak işlemlerinizi jet hızında yapacağınız Bets10 her zaman yanımızda. 

Para yatırırken Bonus kazanmak ister misiniz? O zaman okumaya devam et. Bets10 Sayfasında para yatırma bonus kampanyasını şu şekilde duyurdu;

HER PARA YATIRMANIZA %20 BONUS

Bets10’a Para Yatırmak Çok Kolay!
Cepbank, Banka Havalesi ve Kredi Kartı ile kullanabildiğin Jeton Cüzdan, Paykasa, PayKwik, Cashixir, Jeton Kart yöntemleri ile Bets10 hesabına dakikalar içerisinde para yatırabilirsin.
Ayrıca bu yöntemlerle yaptığın her para yatırma işlemine de anında %20 BONUS veriyoruz!

Hemen şimdi dilediğin yöntemi seç, para yatır, müthiş oyunlarda bol bol ödül kazan!

Şartlar ve Koşullar

Bu kampanya 1 Şubat 2018 12:00 tarihinden 12 Şubat 2018 23:59 tarihine kadar geçerlidir.
Jeton Cüzdan, Cashixir, Jeton Kart, Paykasa, Paykwik ile yaptığınız para yatırma işleminizde %20 Bonus kazanırsınız.
Jeton Cüzdan, Cashixir, Jeton Kart, Paykasa, Paykwik %20 para yatırma bonusunun çevrim şartı, standart bonus çevrim şartlarının 1.7 katıdır.
%20 Bonusu anında alabilmek için, “Bonusu Seç” seçeneğini seçtikten sonra para yatırmanız gerekmektedir.

Bets10 Para Yatırma Sayfası

Bets10 Para Yatırma Sayfası

Cashixir nedir?

Bets10 hesabınıza ön ödemeli Cashixir ile anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Cashixir yöntemini öneriyoruz. Bu yöntem özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun bir metodudur. Cashixir ön ödemeli bir ödeme yöntemidir. Belirli bir ücret karşılığında alınır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir. Cashixir kodlarını temin edebilmek için Cashixir sayfasını inceleyebilirsiniz. Aracılara yapacağınız banka havalesi yada diğer ödeme yöntemleri ile sadece birkaç dakika içinde Cashixir kodunuzu temin edebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken Para Yatırma sayfamızdan Cashixir metodunu tercih ederek hesabınıza para yatırmaktır. Bets10, Cashixir kartlarının satın alınmasıyla ilgili herhangi bir resmi yönlendirme yapmamaktadır. Cashixir ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır. Ancak kartı satın alırken aracı şirketler komisyon uygulamaktadır. Bets10, Cashixir ile yapılan para yatırma işlemi için %20 Bonus vermektedir.

Jeton nedir?

Bets10 hesabınıza ön ödemeli Jeton ile anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Jeton yöntemini öneriyoruz. Bu metot özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun bir metodudur. Jeton kodları; banka havalesi ve kredi kartı ile kolaylıkla satın alınabilir.
Sitemizde yalnızca EURO kurundaki Jeton kodları geçerlidir. Jeton iş ortağı kodlarını ilgili satış noktalarından ya da web sitesinden temin edebilirsiniz. Jeton servisini kullanan iş ortaklarını görmek için lütfen para yatırma sayfamızda Jeton metodu bölümünü ziyaret ediniz. Para yatırma sayfamızda, Jeton metodu seçildiğinde Jeton sitesi üzerinden kod satın alınabilecek partner sitelere yönlendirme yapılmaktadır.

PayKwik nedir?

Bets10 hesabınıza ön ödemeli PayKwik ile anında para yatırabilirsiniz. PayKwik, müşterilerine güvenli bir şekilde uluslar arası web sitelerinden alışveriş imkanı sunan ön ödemeli bir para yatırma yöntemidir, belirli bir ücret karşılığında alınır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir. PayKwik kodları; banka havalesi ve kredi kartı ile kolaylıkla satın alınabilir. Sitemizde yalnızca EURO kurundaki PayKwik kodları geçerlidir. PayKwik iş ortağı kodlarını ilgili satış noktalarından ya da web sitesinden temin edebilirsiniz. Paykwik servisini kullanan iş ortaklarını görmek için lütfen para yatırma sayfamızda PayKwik metodu bölümünü ziyaret ediniz. Para yatırma sayfamızda, PayKwik metodu seçildiğinde Paykwik sitesi üzerinden kod satın alınabilecek partner sitelere yönlendirme yapılmaktadır. PayKwik ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır. Ancak kartı satın alırken aracı şirketler komisyon uygulamaktadır. Bets10, PayKwik ile yapılan para yatırma işlemi için %20 Bonus vermektedir.

Paykasa nedir?

Bets10 hesabınıza ön ödemeli Paykasa ile anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Paykasa yöntemini öneriyoruz. Bu metod özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun bir metodudur. Paykasa ön ödemeli bir ödeme yöntemidir. Belirli bir ücret karşlığında alınır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir. Paykasa kodlarını internet üzerinden satış yapan aracı şirketlerden temin edebilirsiniz. Aracılara yapacağınız banka havalesi ile sadece birkaç dakika içinde Paykasa kodunuzu temin edebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken Para yatırma sayfamızdan Paykasa metodunu tercih ederek hesabınıza para yatırmaktır. (Bets10 Paykasa kartlarının satın alınmasıyla ilgili herhangi bir resmi yönlendirme yapmamaktadır.) Paykasa ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır. Ancak kartı satın alırken aracı şirketler komisyon uygulamaktadır. Bets10, Paykasa ile yapılan para yatırma işlemi için %20 Bonus vermektedir.

Jeton Cüzdan nedir?

Bets10 hesabınıza Jeton Cüzdan ile anında para yatırabilirsiniz. ATM ve Kredi kartları, Anında Havale, CepBank, Bitcoin ile Jeton Cüzdan’a anında para aktarabilirsiniz. Jeton Cüzdan hesabı açmak için bu linki tıkla hesap oluştur. Sonrasında yapmanız gereken para yatırma sayfamızdan Jeton Cüzdan metodunu seçerek hesabınıza para yatırmaktır. Jeton Cüzdan ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır. Bets10, Jeton Cüzdan ile yapılan para yatırma işlemi için %20 Bonus vermektedir.

Bets10 para yatırma bonusları hakkında detaylı bilgi almak için hemen yandaki linki tıkla. https://www.mobil.11bets10.net/bets10-dan-para-yatirma-bonuslari/

Yoksa sen hala Bets10 üye değil misin? O zaman hemen tıkla ve üye ol. 500TL bonus seni bekliyor. https://www.betss10.info/bets10dan-ciglik-attiran-500-tl-para-yatirma-bonusu/

Bets10’un kazandıran kampanyaları devam ediyor. Rusya Tatiline gitmek için hemen aşağıdaki linki tıkla. 

BETS10 RUSYA’YA GÖNDERİYOR

Bets10 Kazandırır.

Güncelleme : 31.05.2018

Bunlar da hoşunuza gidebilir...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.