Bets10 dan Yüzde 20 Para Yatırma Bonusları

Bets10 sektörde liderliğine devam ediyor, en son %20 para yatırma bonusları kullanıcıları bonus yağmuruna tuttu. İşte kazandıran bonus detayları.

Bets10 dan %20 Para Yatırma Bonusları

Bets10’a Para Yatırmak Çok Kolay!
Cepbank, Banka Havalesi ve Kredi Kartı ile kullanabildiğin Jeton Cüzdan, Paykasa, PayKwik, Cashixir, Jeton Kart yöntemleri ile Bets10 hesabına dakikalar içerisinde para yatırabilirsin.
Ayrıca bu yöntemlerle yaptığın her para yatırma işlemine de anında %20 BONUS veriyoruz!
Hemen şimdi dilediğin yöntemi seç, para yatır, müthiş oyunlarda bol bol ödül kazan!

Bets10 sitesine gitmek için tıklayın 

Cashixir nedir?

Bets10 hesabınıza ön ödemeli Cashixir ile anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Cashixir yöntemini öneriyoruz. Bu yöntem özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun bir metoddur.
Cashixir ön ödemeli bir ödeme yöntemidir. Belirli bir ücret karşılığında alınır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir.
Cashixir kodlarını temin edebilmek için Cashixir sayfasını inceleyebilirsiniz. Aracılara yapacağınız banka havalesi yada diğer ödeme yöntemleri ile sadece birkaç dakika içinde Cashixir kodunuzu temin edebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken Para Yatırma sayfamızdan Cashixir metodunu tercih ederek hesabınıza para yatırmaktır.
Bets10, Cashixir kartlarının satın alınmasıyla ilgili herhangi bir resmi yönlendirme yapmamaktadır.
Cashixir ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır. Ancak kartı satın alırken aracı şirketler komisyon uygulamaktadır. Bets10, Cashixir ile yapılan para yatırma işlemi için %20 Bonus vermektedir.

Jeton nedir?

Bets10 hesabınıza ön ödemeli Jeton ile anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Jeton yöntemini öneriyoruz. Bu metot özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun bir metoddur.
Jeton kodları; banka havalesi ve kredi kartı ile kolaylıkla satın alınabilir.
Sitemizde yalnızca EURO kurundaki Jeton kodları geçerlidir.
Jeton iş ortağı kodlarını ilgili satış noktalarından ya da web sitesinden temin edebilirsiniz. Jeton servisini kullanan iş ortaklarını görmek için lütfen para yatırma sayfamızda Jeton metodu bölümünü ziyaret ediniz.
Para yatırma sayfamızda, Jeton metodu seçildiğinde Jeton sitesi üzerinden kod satın alınabilecek partner sitelere yönlendirme yapılmaktadır.

PayKwik nedir?

Bets10 hesabınıza ön ödemeli PayKwik ile anında para yatırabilirsiniz. PayKwik, müşterilerine güvenli bir şekilde uluslar arası web sitelerinden alışveriş imkanı sunan ön ödemeli bir para yatırma yöntemidir, belirli bir ücret karşılığında alınır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir.
PayKwik kodları; banka havalesi ve kredi kartı ile kolaylıkla satın alınabilir.
Sitemizde yalnızca EURO kurundaki PayKwik kodları geçerlidir.
PayKwik iş ortağı kodlarını ilgili satış noktalarından ya da web sitesinden temin edebilirsiniz. Paykwik servisini kullanan iş ortaklarını görmek için lütfen para yatırma sayfamızda PayKwik metodu bölümünü ziyaret ediniz.
Para yatırma sayfamızda, PayKwik metodu seçildiğinde Paykwik sitesi üzerinden kod satın alınabilecek partner sitelere yönlendirme yapılmaktadır.
PayKwik ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır. Ancak kartı satın alırken aracı şirketler komisyon uygulamaktadır. Bets10, PayKwik ile yapılan para yatırma işlemi için %20 Bonus vermektedir.

Paykasa nedir?

Bets10 hesabınıza ön ödemeli Paykasa ile anında para yatırabilirsiniz. Kredi kartınız yoksa veya kartınızla para yatırmakta sorun yaşıyorsanız size Paykasa yöntemini öneriyoruz. Bu metod özellikle kredi kartı bulunmayan ve banka hesaplarını kullanarak para yatırmak isteyen müşterilerimiz için oldukça uygun bir metodudur.
Paykasa ön ödemeli bir ödeme yöntemidir. Belirli bir ücret karşlığında alınır ve geçerli olduğu kurumlarda para yerine kullanılabilir.
Paykasa kodlarını internet üzerinden satış yapan aracı şirketlerden temin edebilirsiniz. Aracılara yapacağınız banka havalesi ile sadece birkaç dakika içinde Paykasa kodunuzu temin edebilirsiniz. Sonrasında yapmanız gereken Para yatırma sayfamızdan Paykasa metodunu tercih ederek hesabınıza para yatırmaktır. (Bets10 Paykasa kartlarının satın alınmasıyla ilgili herhangi bir resmi yönlendirme yapmamaktadır.)
Paykasa ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır. Ancak kartı satın alırken aracı şirketler komisyon uygulamaktadır. Bets10, Paykasa ile yapılan para yatırma işlemi için %20 Bonus vermektedir.

Jeton Cüzdan nedir?

Jeton Cüzdan Nedir

Jeton Cüzdan Nedir

Bets10 hesabınıza Jeton Cüzdan ile anında para yatırabilirsiniz.
ATM ve Kredi kartları, Anında Havale, CepBank, Bitcoin ile Jeton Cüzdan’a anında para aktarabilirsiniz
Jeton Cüzdan hesabı açmak için bu linki tıkla hesap oluştur. Sonrasında yapmanız gereken para yatırma sayfamızdan Jeton Cüzdan metodunu seçerek hesabınıza para yatırmaktır.
Jeton Cüzdan ile Bets10’a para yatırmak masrafsızdır.
Bets10, Jeton Cüzdan ile yapılan para yatırma işlemi için %20 Bonus vermektedir.

Kurallar

Bu kampanya 1 Şubat 2018 12:00 tarihinden 12 Şubat 2018 23:59 tarihine kadar geçerlidir. Jeton Cüzdan, Cashixir, Jeton Kart, Paykasa, Paykwik ile yaptığınız para yatırma işleminizde %20 Bonus kazanırsınız. Jeton Cüzdan, Cashixir, Jeton Kart, Paykasa, Paykwik %20 para yatırma bonusunun çevrim şartı, standart bonus çevrim şartlarının 1.7 katıdır. %20 Bonusu anında alabilmek için, “Bonusu Seç” seçeneğini seçtikten sonra para yatırmanız gerekmektedir. Mevcut %20 Bonus kampanyası, daha önce ön ödemeli kartlara verilen %10 Bonus Kampanyası yerine geçmektedir. Bets10, kampanyayı suistimal ederek haksız kazanç elde etmeye çalışan ve/veya Bets10 genel şartlar ve koşullarını ihlal eden kullanıcıların bonuslarını iptal etme, verilmiş olan bonuslarını ve bonus ile edindikleri kazançlarını silme ve hesaplarını kapatma hakkını saklı tutar. Kampanya suistimali, bununla sınırlı olmamak kaydıyla, çoklu hesaplar ile kampanyaya katılmayı kapsar. Bets10 önceden haber vermeksizin herhangi bir zamanda ve herhangi bir nedenle bu promosyonun Şart ve Koşullarını değiştirme, promosyonu durdurma ve sona erdirme hakkını saklı tutar. Bets10 belirli kullanıcıları, ya da bölgeleri bu kampanyanın dışında tutma hakkını saklı tutar.

Bahis biter bonus bitmez, Bets10 Twitter da harika bonuslar her zaman ;

Bets10 Twitter ve Süprizleri

Bets10 Kazandırır.

Bunlar da hoşunuza gidebilir...